Sizin için özel olarak kuracağımız Kurumsal PMIMINE ile tüm çalışmalarınızı güvenlik içinde ve size özel olarak şekillendirebileceğiniz bir yapıda tamamlayabilirsiniz.

 

PMIMINE Lisanlı kurulumu ile proje yönetim ortamınızı ihtiyacınıza göre şekillendirmenize izin verirken, "satış lisansı" adı altında alacağınız açık kaynak kodu ile PMIMINE  ihtiyaç duyacağınız tüm operasyonel ek geliştirme ve destek altyapısını sunar. İhtiyacınız durumunda  alabileceğiniz ek Danışmanlık hizmeti kapsamında  PMIMINE'nın kurumsal ihtiyaçlarınıza tam uyumunu garantileyebilir, yaptığınız yatırımdan daha fazla verimlilik ve uzun süreli kazanç elde edebilirsiniz.

Esnek kurumsal yapısı ile PMIMINE diğer Finansal veya Kurumsal yönetim sistemlerinizle entegre olabilir ve işletmenizin tüm iç veya dış proje planlama, yönetimi ve takip süreçlerini tek bir çatı altında yürütebilmenize imkan sağlayacaktır.

 

Proje Özel Kurulumu    Teklif İsteyiniz
PMIMINE Özel Kurulum    
PMIMINE Proje Sayısı  
PMIMINE Proje Ek Fiyatı  
PMIMINE Kullanıcı  
     
Ek Paketler    
PROJE   
KURUMSAL  
KURUMSAL_BUTCE  
KURUMSAL_HARCAMA  
KURUMSAL_ISTANIMI  
KURUMSAL_PORTFOLYO  
KURUMSAL_TOPLANTI  
ANKET  
IHALE  
INSANKAYNAKLARI  
KALITE  
SATINALMA  
SATIS  
SOZLESME  
STOK  
     
     
Dinamik İşletme Zekası Raporlama Modülü  
Özel Cep/Tablet uygulaması   
Alt Kurulum Yönetimi   
KPI ve Indikatör Yönetimi  
DashBoard Yönetimi  
     
     

*Not : Özel Cep/Tablet uygulaması firma ihtiyaçları uyarınca düzenlenir ve geliştirilir..

Özel Firma PMIMINE  Kurulumu  bulut ortamında SaaS (Software as a Service)  Lisansı ile kurulur.   

Özel Firma PMIMINE  Kurulumu SaaS lisansı kapsamında PMIMINE kendi sunucu bilgisayarlarımız üzerine kurulur ve size Sunucu Bilgisayar Maliyeti, Sunucu Lisans ve Bakım Destek Maliyetleri'nden kurtatır; PMI-MINE güncellemeleri otomatik olarak sizin kopyanıza uygulanır. 

 

Ayrıca Size özel düzenlemelere ve ihtiyacınıza cevap verecek PMIMINE çözümümüz için lütfen  bizi arayınız ve teklif isteyiniz