PMIMINE İş Planı Yönetimi modülü üst seviyedeki iş planlamalarını detaylı bir şekilde yapmanıza izin imkan sağlamakta; çalışma kapsamında oluşan dijital varlıkları derlemenize imkan verir.

İş Planlarınıza ek olarak PMIMINE Proje Yönetimi modülünde oluşturabileceğiniz detaylı tanımlamaları ile çalışmalarınızı daha geniş kapsamda ve detayda takip edip başarısını güvence altına alabilirsiniz.

PMIMINE Bütçe Yönetimi İşPlanı veya Projeniz içinde kullanacağınız bütçeler tüm detaylarıyla tanımlamanıza ve takip etmenizi kolayca sağlar.

İş planı ve Proje çalışmaları altında yaptığınız tüm harcamaları PMIMINE Harcama Yönetimi altında kayıt altına alabilir çalışmalarınızı güvenlik altnda takip edebilirsiniz.

PMIMINE İhale Yönetimi özellikle projeler kapsamındaki ihale ve benzeri üçlü teklif yoluyla yapılan satınalmaları takip edilmesini ve derlenmesini sağlar.

PMIMINE Doküman Yönetimi modülü ile İş Planlarınızın ve Projelerinizin tüm dokümanlarını arşivleyebileceğiniz entegre bir yönetim ve takip çözümü sunar.

Dinamik Raporlama özellikleri ile PMIMINE çalışmalarınızı daha doğru ve anlık raporlama ve takip çözümü oluşturur.